úterý 29. září 2020

Vstávat, cvičit, mapovat!

Podle aktivity zde na blogu by se mohlo zdát, že nám virus neponičil chuťové buňky, ale spíše ty psací. A nebo že by snad nebylo o čem? Naštěstí ani jedno není pravda. Jen jsme se pohroužili do naší různorodé práce: vývoje produktů, zákaznických implementací, konzultací, analýz, ale přes léto rovněž i potřebného relaxu. 

Takže co nás čeká? Máme velké manko v publikaci jak produktových novinek, tak zákaznických příběhů a referencí. Rádi bychom postupně vysypali ty důležité vlastnosti nového systému mapových hladin, které jsme představili při jarním vysílání LIVE2021. S dalšími a dalšími implementacemi se ukazuje, že to je opravdu unikátní způsob efektivní publikace mapových dat.


No a samozřejmě dojde i na ty reference. Kromě klasických implementací twiGISu máme i dvě výtečné realizace nad jednou slibnou technologií, kterou od nás zatím neznáte. Máte tipy?

A nakonec trochu smutku: samozřejmě jsme připravovali klasické podzimní GIS Fórum, kde bychom se se všemi moc rádi setkali. Plánovali jsme termín na začátku listopadu v moc pěkné (a netradiční) lokalitě. Situace však osobním akcím nepřeje. GIS Fórum zatím nerušíme, ale zatím jsme ani neotevřeli registrace. Vymýšlíme, jak tuto výjimečnou akci nahradit.

Tedy: zůstaňte na příjmu, těšte se. Určitě je na co.💗

Žádné komentáře:

Okomentovat