středa 5. ledna 2022

twiGIS umí servisovat výtahy

Na platformě GIS aplikace twiGIS cca před rokem vzniklo specifické řešení, které slouží k digitalizaci procesů servisu výtahů. Nyní, začátkem roku 2022, jsou na světě už tři implementace tohoto řešení u českých společností.

O přínosech twiGISu v první z nich, společnosti Výtahy Line, s.r.o., se dozvíte v následujícím videu (CZ/SK/EN/FR/HU/FI titulky):

Vlastní mapová složka aplikace je v tomto případě velmi jednoduchá: podkladová mapa a jednotlivé výtahy jako body. Využívá se zde ale zejména plné responzivity twiGISu pro pohodlné používání na mobilních zařízeních, flexibility konfigurace datového modelu a datové logiky, a zejména speciálního modulu (pluginu), který podporuje specifické postupy v digitalizovaných agendách.

Poprvé jsme rovněž implementovali podporu načítání QR kódů přímo v responzivní webové aplikaci a ještě více tak zjednodušili práci techniků v terénu.

Podobných modulů je možné pro různé účely vytvořit nepřeberné množství - přehlídku těch nejzajímavějších měli možnost vidět účastníci poslední konference GIS fórum. Nezahálí ani kmenový vývoj vlastního produktu, jádra twiGISu, viz Roadmapa Trello a podněty pro nové funkce.

2 komentáře:

  1. Since you don’t need to go wherever in order to to} have access to on-line playing literally at your fingertips, it is that much tougher to quit. There’s not much stopping you from playing at work, college, or on the bus experience residence. Recently, the COVID-19 pandemic 카지노 has brought on more on-line playing, since people aren't leaving the house as incessantly. Most earlier harm-minimization research has targeted on the adverse aspects of drawback playing and uses a "stick" approach (i.e. do not play like this or else!).

    OdpovědětVymazat
  2. Talk to us about an Unreal Enterprise Program license or custom solution. Access or add to our intensive collection of free and fee-based content material for Unreal Engine creators. Talent acquisition is the strategic process employers use to investigate their long-term expertise wants in the context of Ski Mittens business ...

    OdpovědětVymazat